Rychloopravna obuvi v pasáži Černá růže – nikdy více

V dnešním bohužel kritickém článku se podělíme o nepříjemnou zkušenost s „rychlo“ opravnou obuvi v pasáži Černá růže (webové stránky mají pod doménou Royal-Wood). Otázku rychlosti jsme již naznačili uvozovkami v předchozí větě, ta ale není meritem problému (týden na podražení bot možná je pro někoho dostatečná rychlost). Klíčovým problémem je naprostý amatérismus, s jakým jsme se setkali při tak základní úpravě, jako je podražení bot. Nechali jsme si upravit zcela nové luxusní boty LLOYD, podotýkám v krásné tmavě hnědé barvě Ebony (poznámka: nové boty se nechávají podrazit v případě, kdy mají koženou podrážku a chceme je mít na denní nošení venku, nikoli jen do interiéru). Důraz na hnědou barvu je důležitý, protože po týdnu jsme dostali podražené boty zpět namazané jakýmsi černým krémem. Později (bohužel později, doma na denní světle) jsme zjistili možná důvod, proč tak bylo učiněno. Při procesu podražení došlo ke zničení (jemnému rozpraskání) kůže na několika místech každé boty, a toto poškození se pravděpodobně pokusili zakrýt oním nánosem černého krému. Bohužel, v této rychloopravně RoyalWood jsme si nechali opravit obuv naposledy.

Tato zkušenost je trochu v protikladu s jejich odvážným sloganem NAŠÍM CÍLEM NENÍ BÝT NEJLEVNĚJŠÍ V PRAZE, NAŠÍM CÍLEM JE BÝT NEJLEPŠÍ, NEJKVALITNĚJŠÍ A NEJRYCHLEJŠÍ. Bohužel se předvedli jako diletanti. Nebyli ani nejlevnější, ani nejrychlejší a bohužel už vůbec ne nejkvalitnější.

Jeden komentář u “Rychloopravna obuvi v pasáži Černá růže – nikdy více”

  1. Bohužel,když jsem četla komentář na tuto opravnu obuvi,měla jsem už lísteček na vyzvednutí bot. Jednalo se o nové boty na podražení, podotýkám nové, byl to navíc nezkoušený pár. Když jsem boty vyzvedávala, kůže byla pomačkaná, jako by v nich někdo minimálně měsíc chodil, navíc byly odřené. Pán mi zarytě předváděl, jak podražení bot provádí, že to je jen jednoduchý pohyb,při kterém se nemůže nic stát. Takže chyba je na mé straně. Dala jsem tomu druhou šanci a nechala si opravit podpatky na kozačkách, nošených. Dnes jsem na pravé botě při vyzvednutí objevila zářez podobný zářezu hřebíkem. Se zákazníky jedná opravdu neprofesionálně, stylem, nepřijdete-li znovu, nevadí. Navíc je velmi nepříjemný, vyjít vstříc je pro něj neznámý pojem. Do této opravny obuvi už nikdy víc.

Komentáře jsou uzavřeny.